کلاس های آموزش آمادگی آزمون MSRT در شهر  تبریز

تخصصی ترین دوره برگزاری در شهر تبریز با بیش از 7 سال تجربه 

بعد از پایان این دوره داوطلب آماده شرکت در آزمون اصلی و اخذ مدرک MSRT جهت ارائه به دانشگاه مربوطه در مقطع دکتری میباشد.

آزمون زبان MSRT : یک آزمون زبان انگلیسی است که توسط «سازمان امور دانشجویان» وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران به صورت ماهیانه در تعدادی از شهرهای ایران برگزار می‌گردد.

از این آزمون که از آزمون‌های زبان انگلیسی داخلی در ایران به شمار می‌رود به عنوان یک آزمون تافل کوچک یاد می‌شود، لذا دانشجویان برای آمادگی در این آزمون، منابع آزمون تافل را مطالعه می کنند.

این آزمون ویژه دانشجویان دکتری و همچنین ویژه دانشجویان پسر مقطع لیسانس می‌باشد که جهت خروج از کشور و برای ادامه تحصیل می‌بایست نمره مورد نظر را از آزمون دریافت نمایند.کلیه دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم مدرک این آزمون را حین مصاحبه دکتری معتبر می‌دانند.

نمره مورد نظر برای دانشجویان دکتری و عبور از این آزمون بسته به دانشگاه مورد نظر از ۵۰ به بالا می‌باشد. همچنین نمره مورد نظر برای دانشجویان لیسانس که می‌خواهند مجوز خروج از کشور را برای ادامه تحصیل داشته باشند ۴۰ می‌باشد. مدرک این آزمون دارای ۲ سال از زمان صدور می‌باشد.

آزمون MSRT دارای ۱۰۰ سؤال می‌باشد که دانشجویان باید پاسخگوی سوالات سه بخش زیر باشند:

– ۳۰سؤال شنیداری
– ۳۰ سؤال گرامر
– ۴۰ سؤال درک مطلب

این آزمون نمره منفی ندارد و همچنین دانشجویان می‌توانند در صورت عدم کسب نمره مورد نظر بلافاصله در دور بعد نیز شرکت نمایند.

دوره آزمون MSRT :

دوره آزمون MSRT در مجموعه بزرگ ما هر ماه برگزار می شود که دانشجویان با شرکت در این دوره به خوبی به کلیه مهارت های مورد نیاز جهت شرکت در این آزمون دست پیدا می کنند.

تعداد جلسات دوره ۲۰ جلسه می باشد که به صورت ۲ تا ۴ جلسه در هفته برگزار می شوند.

جهت ثبت نام و اطلاع از هزینه دوره با واحد آموزشی در ارتباط باشید…

 

زبان آموزان پس از پایان دوره،در آزمونی معادل آزمون اصلی شرکت خواهند کرد تا سطح تسلط آنها به مهارت های تدریس شده بررسی شود.زبان آموزانی که نتوانند نمره قبولی کسب نمایند،از شرکت در آزمون اصلی MSRT منع خواهند شد.

 

>> دو جلسه اول و دوم به منظور تضمین کیفیت آموزشی دوره رایگان میباشد <<