کلاس های آموزش فتوشاپ برای کار در شهر تبریز

( دوره آموزشی تربیت طراح گرافیست حرفه ای ویژه مدیران شرکتها . دانشجویان . افراد جویای کار ) 

 

 

فصل 1 :

در این فصل شما با انواع مختلف تکنیک ها برای ایجاد متون گرافیکی آشنا خواهید شد از ایجاد یک متن ساده تا تبدیل آن به جلوه های گرافیکی ویژه که به دفعات زیاد در مجلات و…. مشاهده میکنیم.در این فصل خواهید اموخت که با چندین تکنیک و ترفند ساده قادر خواهیم بود تا جلوه های گرافیکی جالب و پیچیده ای را ایجاد کنیم .

فصل ۲ :

در این فصل شما با انواع مختلف تکنیک ها برای ایجاد جلوه های گرافیکی روی تصاویر و عکسا اشنا خواهید شد .نحوه استفاده از فیلتر های متعدد و گوناگون همگون سازی تصاویر ایجاد maskها مباحث مربوط به افکت ها اشنا خواهید شد .

فصل ۳ :

در این فصل با انواع مختلف تکنیک ها برای ویرایش تصاویر خود اعم از رتوش حذف عناصر مورد نظر از تصاویر ادغام تصاویر ایجاد تصاویر hdr کار با نور روی تصاویر بازسازی و افزودن رنگ به تصاویر قدیمی و آسیب دیده و مسایل کاربردی خواهیم پرداخت.

فصل ۴ :

در این فصل به تشریح کاربردهای فتوشاپ در طراحی قالب صفحات وب و بنرهای متحرک و تبلیغاتی موجود در سایتهای مختلف خواهیم پرداخت.برای اموزش ابتدا باید مفاهیم پایه و اصولی را یاد بگیرید و بعد به مسایل پیشرفته قالب دسترسی پیدا کنیم .

 

هنرجویان محترم بعد از گذراندن 15 جلسه آموزش استاندارد مطابق با سرفصل های صحیح فتوشاپ توسط مدرس رسمی . مدیر شرکت طراحی سایت تبریز //   مهندس غیور در هر سطح و دانش علمی که باشند می توانند در شرکت های گرافیکی مشغول به کار شوند . ما این دوره آموزشی را به نوعی ساماندهی کرده ایم که تمام نیاز های یک شرکت گرافیکی را اعم از طراحی بنر و روتوش و … را هنرجویان بتوانند به راحتی بیاموزند و پاسخگوی نیاز های شرکت های گرافیکی معتبر باشند .

 

>> دو جلسه اول و دوم به منظور تضمین کیفیت آموزشی دوره رایگان میباشد <<